Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie może powstać pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich

Utworzony przez Sylwek, 14 kwietnia 2010 r. o 16:33 Powrót do artykułu
Czytam komentarze i w zasadzie nie wiem co jeszcze mógłbym dodać . Może pytanie : co ten prezydent zrobił dla Polski ? Tak konkretnie !!! Bo na razie słyszę same frazesy ... Jak dokładnie sprawdzą dokumenty w kancelarii prezydenta ,może okazać się ,że czar pryśnie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daleki jestem od uzywania przekleństw na forach internetowych, ale w tym przypadku niestety muszę. Widać, że pana radnego zdrowo P O P I E R D O L I Ł O, tak jak każdego innego, kto uważa, że Kaczyński powinien zostac bohaterem narodowym. Tyle w tym temacie. Sądziłem, że ta katastrofa nas Polaków zjedna, ale widać, że nadal musze sie wstydzić za swoich rodaków....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Czytam komentarze i w zasadzie nie wiem co jeszcze mógłbym dodać . Może pytanie : co ten prezydent zrobił dla Polski ? Tak konkretnie !!! Bo na razie słyszę same frazesy ... Jak dokładnie sprawdzą dokumenty w kancelarii prezydenta ,może okazać się ,że czar pryśnie !!!
Ależ mądry jesteś... No jasne!-nic nie zrobił dla Polski... Weź Ty się człowieku za czytanie współczesnej historii-czytanie ze zrozumieniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej nie wierze że to się dzieje na poważnie , trzeba było wziąć niebieską...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postaw sobie Pan pomnik Kaczyńskiego w ogródku - swoim prywatnym!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się głosuje na oszołomów to potem takie kwiatki. Radnemu mogę podarować pomnik - mam na zbyciu krasnala ogrodowego - po drobnym retuszu myślę, że się nada. Może go sobie postawić nawet w sypialni. Tylko niech powie po czym ma taki odjazd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo ludzie raz w zyciu cos z sensem na tym forum a co do działaczy lubelskiego Pis mam wrazenie ze robia takie chece pod publiczke odnosnie zblizajacych sie wyborow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOW!!!!!!!!! Co jeszcze radni z tej jakże "zasłużonej" dla kraju - czyli niedoszłej na szczęście IV RP - są gotowi wymyśleć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten durny pomysł trudno skomentować bez słów powszechnie uznanych za obelżywe... Ale znając owczy pęd (czytaj:barani) moherów i durni ten pomnik powstanie czy będziemy tego chcieć, czy nie, bo głupców w Polsce jest statystycznie więcej. Dla oszczędności chociaż wykorzystajcie materiały ze zrzuconego z piedestału Bieruta poniewierające się pod murem w Kozłówce i koniecznie dorzućcie tego radzieckiego żołnierza z pomnika na Pl. Litewskim. A na proponowanej ławeczce z prezydencka para zostawcie miejsce dla nie więcej zasłużonego bliźniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hiena cmentarna na śmierci Prezydenta Polski chce zbić kapitał POlityczny. zachownie "made in J. POlikot" panie bezradny Kowalczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może niech stanie to gołębie będą miały na co srać (czyt. robić kupę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi drodzy nie przeszdzajmy. Co takiego L. Kaczyński zrobił dla Lublina, czym się zasłużył dla naszego społeczeństwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że Michał Anioł nie żyje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę!! Takie głupie to nawet pisiory nie są!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że jeśli powstanie to nie z naszych podatków tylko za pieniądze pana Kowalczyka albo z kasy PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Mam nadzieję, że jeśli powstanie to nie z naszych podatków tylko za pieniądze pana Kowalczyka albo z kasy PiS.
A PIS I INNE PARTIE TO MYŚLISZ ŻE SKĄD MAJA KASĘ ? Z NASZYCH PODATKÓW, GDYBY PAŃSTWO NIE DOFINANSOWYWAŁO PARTII A CZŁONKOWIE PŁACILI SKŁADKI ZOBACZYŁBYŚ JAKBY ZMALAŁY "KADRY" PARTYJNE. MAM NADZIEJĘ ŻE TAK KIEDYŚ BĘDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
N I E D O C Z E K A N |I E!!!!! S T R A S Z N E B L I Z N I A K I Z A S Z K O D Z Ą NA W E T P O Ś M| |IE R C| |I|.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cooooooo ??? niby z jakiej okazji ??? ehhh... Pis.... a dlaczego nie pomnik ofiar katastrofy ? co oni tacy wyróżnieni ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Czytam komentarze i w zasadzie nie wiem co jeszcze mógłbym dodać . Może pytanie : co ten prezydent zrobił dla Polski ? Tak konkretnie !!! Bo na razie słyszę same frazesy ... Jak dokładnie sprawdzą dokumenty w kancelarii prezydenta ,może okazać się ,że czar pryśnie !!!
Pan REZYDENT to niewiele, no może Muzeum Powstania (ale to tak dla swojego ojca), zrobił za to jaruś bo mu Wawel załatwił po całodziennych obfitych naradach. z niektórymi co niby nic nie moga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwek napisał:
PiS-owiec Kowalczyk ma nie pokoleii we łbie...Ten człowiek (Kaczyński) nigdy nawet w Lublinie się nie pojawił a tu pomnik mamy mu stawiać? buehehe porąbało totalnie naszych radnych BEZRADNYCH NIC NIEPORADNYCH!! Sram na ten pomnik tak samo jak gołębie hehe
Widzę, że byłeś na obchodach rocznicy Unii Lubelskiej http://niepytajmnie.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...